Na hlavní stranu

Zdravé plenky Naty Nature Babycare

Věděli jste, že pokožka je největším orgánem lidského těla a lehce vstřebává všechny látky obsažené v dětských plenkách? Používáním zdravých dětských jednorázových plenek omezíte množství chemických látek, s kterými Vaše dítě přichází každodenně do kontaktu.

Plenky NATY jsou oblíbené pro svou šetrnost k dětské pokožce, skvělou funkčnost, mimořádnou hebkost a minimální dopad na životní prostředí. K jejich výrobě je používán geneticky neupravovaný (GM free) kukuřičný škrob a další přírodní materiály. Oproti standardním plenkám se vyznačují především tím, že jsou z 60 - 70 % vyráběny z přírodních zdrojů a neobsahují parfémy, chlór, latex ani TBT (tributyltin). Jemný materiál použitý pro výrobu plenky, elastická lepítka, jemná pružná část na zádech a pohodlná elastická část plenky obepínající dětké nožičky – tyto vlastnosti plenek NATY umožní Vašemu dítěti volný pohyb. Díky 100 % přírodnímu vnějšímu plášti jsou perfektně prodyšné a brání zapaření.

Barva jemného potisku plenek má certifikát "OK Compost", potvrzující, že barva potisku neobsahuje zdraví nebezpečné těžké kovy. Plenky jsou certifikovány a doporučovány švédskou "Asthma and Allergy Association". Plenky mají rovněž certifikát FSC. Většina plenky se v přírodě rozloží během 4 let, zatímco běžné plence to trvá neuvěřitelných 400 let.

Více o plenkách Naty Nature Babycare.