Na hlavní stranu

RECENZE OD NAŠICH AMBASADORŮ:ATTITUDE - o nas        Dětská mycí pěna (2 v 1) ATTITUDE Baby leaves s vůní hruškové šťávy 295 ml

ATTITUDE - o nas        Dětská pěna do koupele ATTITUDE Baby leaves s vůní hruškové šťávy 473 ml

ATTITUDE - o nas        Dětský 100% minerální opalovací krém ATTITUDE (SPF 30) bez vůně 75 g

ATTITUDE - o nas        100% minerální opalovací krém ATTITUDE (SPF 30) s vůní Tropical 150 g

Naši ambasadoři:ATTITUDE - o nas Kristýna je maminka dvou malých dětí. S naší značkou se poprvé setkala na festivalu Evolution a od té doby je naší pravidelnou a věrnou zákaznicí. Zdraví její rodiny je pro ni velmi důležité, což se projevuje i na její volbě produktů. Nejčastěji nakupuje dětské eko plenky, mýdlo na ruce, opalovací krém ATTITUDE a úklidové prostředky. Důraz na zdraví klade nejen v oblasti kosmetiky a péče o domácnost, ale zdravé recepty vymýšlí také v kuchyni. Vyznává nejen zdravý životní styl, ale také ohleduplnost k ostatním lidem i k přírodě.

ATTITUDE - o nas Ambasadorka Jitka je maminka osmiletého Adama a dvouleté dcerky Lindy. K výrobkům ATTITUDE se dostala přes eshop Babystart, kde ze začátku nakupovala eko plenky pro svou nejmladší a časem začala do objednávky přidávat i přírodní kosmetiku a prostředky na praní a úklid domácnosti, které teď nakupuje už pravidelně. Vzhledem k tomu, že má ještě hodně malé děti, je dost časově vytížená. Ve volném čase však ráda zajde s celou rodinou do přírody. Od produktů požaduje kvalitu, pro svoji rodinu chce jen to nejlepší.