Na hlavní stranu

RECENZE OD NAŠÍ AMBASADORKY JITKY:


Dětský 100% minerální opalovací krém ATTITUDE (SPF 30) bez vůně 75 g

Ambasadorka Jitka testovala spolu se svými dětmi dětský minerální opalovací krém od ATTITUDE. Obstál i v náročných podmínkách u moře a při sportovních aktivitách? Jitka považuje opalovací krémy s minerálními filtry jako nejlepší volbu pro malé děti. Opalovací krémy tohoto typu si už ostatně kupuje přes 9 let na základě doporučení od svého lékárníka. Díky tomu je na tyto přípravky už zvyklá, umí s nimi zacházet a také ví, co od nich může čekat. Je zkrátka tím pravým člověkem pro otestování našich opalovacích přípravků.

Dětský 100% minerální opalovací krém je hutný, což je typické pro opalováky s minerálním filtrem. Kvůli hutnosti se krém trochu hůře roztírá a na pokožce zanechává bílou stopu. V tom ale vidí Jitka klad. Díky bílé stopě přesně vidíte, kam jste krém už nanesli a kde ještě chybí. Máte tak jistotu, že je pokožka vašich dětí 100% chráněná. Další věc, kterou hodnotí kladně, je absence parfemace. Krém je díky tomu vhodný nejen pro citlivou dětskou pokožku, ale také nepůsobí rušivě. Jejím dětem se zalíbil svým veselým obalem se sluníčkem. .


Kolik hvězdiček z pěti si dětský opalovací krém zasloužil?

balení *****
design *****
roztíratelnost **
ochrana proti slunci ****ATTITUDE - o nas Ambasadorka Jitka je maminka osmiletého Adama a dvouleté dcerky Lindy. K výrobkům ATTITUDE se dostala přes eshop Babystart, kde ze začátku nakupovala eko plenky pro svou nejmladší a časem začala do objednávky přidávat i přírodní kosmetiku a prostředky na praní a úklid domácnosti, které teď nakupuje už pravidelně. Vzhledem k tomu, že má ještě hodně malé děti, je dost časově vytížená. Ve volném čase však ráda zajde s celou rodinou do přírody. Od produktů požaduje kvalitu, pro svoji rodinu chce jen to nejlepší.