Na hlavní stranu

RECENZE OD NAŠÍ AMBASADORKY KRISTÝNY:


Dětská mycí pěna (2 v 1) ATTITUDE Baby leaves s vůní hruškové šťávy 295 ml

Ambasadorka Kristýna pro nás testovala mycí pěnu od značky ATTITUDE z řady Baby leaves. Jak s ní byla spokojená?

Kladně hodnotí především její vůni, praktický dávkovač s pumpičkou a celkový design produktu. Vůni pěny se líbí i jejím dětem :).
Jen jí pocitově nesedla její konzistence. Pěnová konzistence je poměrně nový typ na poli mycích přípravků a její použití je hodně o zvyku. Ne každému ale vyhovuje. Pokud rádi experimentujete, určitě doporučujeme mycí pěnu vyzkoušet. I děti si s ní mohou užít hodně legrace ve vaně. Mycí pěna je navíc ekologičtější a ekonomičtější než klasické přípravky. Díky její nadýchané konzistenci jí spotřebujete mnohem míň a šetříte tak nejen peněženku, ale i životní prostředí (obaly, výroba apod.). Pro ty, kteří preferují klasickou konzistenci mycích přípravků, máme nově v nabídce stejný přípravek Dětské mycí tělové mýdlo 2v1 s gelovou konzistencí. Kromě konzistence si můžete tyto přípravky vybrat i v ovoněné verzi s vůní šťavnatých hrušek nebo bez parfemace pro extra citlivou pokožku. .


Kolik hvězdiček z pěti si pěna do koupele zasloužila?

vůně ****
balení (velikost, praktičnost) *****
design *****
konzistence ****ATTITUDE - o nas Kristýna je maminka dvou malých dětí. S naší značkou se poprvé setkala na festivalu Evolution a od té doby je naší pravidelnou a věrnou zákaznicí. Zdraví její rodiny je pro ni velmi důležité, což se projevuje i na její volbě produktů. Nejčastěji nakupuje dětské eko plenky, mýdlo na ruce, opalovací krém ATTITUDE a úklidové prostředky. Důraz na zdraví klade nejen v oblasti kosmetiky a péče o domácnost, ale zdravé recepty vymýšlí také v kuchyni. Vyznává nejen zdravý životní styl, ale také ohleduplnost k ostatním lidem i k přírodě.