Na hlavní stranu

Velkoobchod

V případě zájmu o velkoobchodní odběry produktů následujících značek ATTITUDE, Beaming baby, Bio Babby, Moltex nature no.1, Nappynat natural care a Naty Nature Babycare/Womencare nás prosím kontaktujte na info@babystart.cz. Rádi Vám zašleme náš velkoobchodní ceník.

ATTITUDE
Prvotřídní kanadská kosmetika pro děti a celou rodinu

Za značkou ATTITUDE stojí skupina mladých rodičů, jejichž práce není řízena finančními požadavky trhu, ale především jejich vlastními potřebami a potřebami jejich blízkých a přátel. Výroba široké řady produktů kosmetiky a drogerie pro těhotné, děti i celou rodinu je založena výhradně na šetrných „worry-free" ingrediencích, nenajdete zde žádné složky, které by mohly škodit naše zdraví. Originální a veselé obaly s dětskými motivy jsou 100% recyklovatelné. Více o značce.

Kosmetika pro děti, minerální opalovací krémy pro děti, kosmetika nejen pro těhotné, ekodrogerie, ekodrogerie speciálně pro dětskou domácnostATTITUDE logo ATTITUDE 3bubble
ATTITUDE vlhčené ubrousky bez vůně

Beaming baby
Britský leader ve výrobě bio plenek a kosmetiky pro děti

Plenky Beaming baby jsou výjimečně šetrné k dětské pokožce, jsou vyrobeny především z geneticky neupravovaného GM free kukuřičného škrobu, který je obsažen i v savém jádru plenky. Díky 100% přírodnímu vnějšímu plášti jsou plenky perfektně prodyšné a brání zapaření. Obsahují až 76 % biodegradabilních složek, nejsou běleny pomocí chlóru a neobsahují parfémy ani latex. Více o značce.

Plenky, kosmetika prod děti, vlhčené ubrousky, sáčky na plenky
Beaming baby logo Beaming baby mléko
Beaming baby plenky

Bio Babby
Populární bio plenky z Francie

Plenky Bio Babby jsou velmi šetrné k dětské pokožce a přitom vynikají skvělou savostí srovnatelnou s konvenčními plenkami. Jsou vyráběné ve Francii, kde jsou (a nejen tam) velmi populární. Cca 50 % plenky je vyrobeno z biologicky odbouratelných zdrojů, plenky neobsahují chlór, krémy, parfémy ani latex. Díky 100% přírodnímu vnějšímu plášti jsou plenky perfektně prodyšné a brání zapaření. Více o značce.

Plenky Bio BabbyBio Babby logo
Bio Babby Maxi plenky

Moltex nature no.1
Německé bio plenky od tradiční firmy nezklamou

Plenky MOLTEX nature no. 1 mají mezi zdravými plenkami nejdelší historii, která sahá až do roku 1961. Mezi jejich největší přednosti patří šetrnost k dětské pokožce, funkčnost, minimální eko-dopady, a dnes již přes 50 let specializace na tento produkt. Plenky srovnatelně s běžnými plenkami na trhu velmi dobře sají a udrží velké množství tekutiny. Plenky obsahují extrakt z lístků čajovníku, který efektivně neutralizuje pachy a působí antibakteriálně. Více o značce.

Plenky Moltex
Moltex logo
Moltex 2 Mini plenky

Nappynat natural care
Stoprocentně odbouratelné bio plenky made in Italy

Plenky Nappynat natural care byly vyvinuty teprve nedávno v Itálii. Prioritou výrobce je zdraví dětí i jejich rodičů a rovněž minimální dopad na životní prostředí. Plenky Nappynat jsou absolutně jedinečné, jelikož jsou vyráběny výhradně z rostlinných surovin, především kukuřičného škrobu. Jsou tak 100% biodegradabilní. Máme radost, že Vám můžeme nabídnout tyto úplně „čisté“ plenky, jejichž funkčnost nás příjemně překvapila. Více o značce.

Plenky Nappynat
Nappynat natural care logo
Nappynat plenky mini

Naty Nature Babycare/Womencare
Švédská BIO jednička v péči o děti i o ženy

Švédská firma s více než dvacetiletou tradicí NATY Nature Babycare založená "maminkou průkopnicí" Marlene Sandberg vyrábí nejenom velmi oblíbené a kvalitní bio plenky a vlhčené ubrousky a kompletní kosmetickou řadu pro ty nejmenší, ale zároveň nabízí i širokou řadu dámských hygienických potřeb. Více o značce.

Plenky, kosmetika prod děti, vlhčené ubrousky, sáčky na plenky, dámské vložkyNaty logo Naty vložky pads night

Naty plenky Mini 2