Na hlavní stranu

Velkoobchod

Pokud vás zaujaly produkty nabízené v našem e-shopu a rádi byste je prodávali ve svém obchodě, jste na správné místě, jelikož jsme zároveň jejich dovozcem a distributorem. Touto činností se zabýváme již od roku 2012. Mezi naše současné zákazníky patří např. Alza.cz, Mall.cz, Rohlik.cz a mnoho dalších malých obchodů a obchůdků, ať už internetových nebo kamenných.

V případě zájmu o velkoobchodní odběry produktů následujících značek ATTITUDE, Beaming baby, Bio Babby, Moltex nature no.1, Nappynat natural care a Naty nás prosím kontaktujte na info@babystart.cz. Rádi Vám zašleme náš velkoobchodní ceník.

ATTITUDE
Prvotřídní kanadská kosmetika pro děti a celou rodinu

Za značkou ATTITUDE stojí skupina mladých rodičů, jejichž práce není řízena finančními požadavky trhu, ale především jejich vlastními potřebami a potřebami jejich blízkých a přátel. Výroba široké řady produktů kosmetiky a drogerie pro těhotné, děti i celou rodinu je založena výhradně na šetrných „worry-free" ingrediencích, nenajdete zde žádné složky, které by mohly škodit našemu zdraví. Originální a veselé obaly s dětskými motivy jsou 100% recyklovatelné. Více o značce. Více o opalování s ATTITUDE.

ATTITUDE vedle dětské kosmetiky, vlhčených ubrousků, opalovacích krémů a ekodrogerie také nabízí kosmetiku nejen pro těhotné, kosmetika s detoxikačním účinkem Super leaves a ekodrogerii speciálně pro dětskou domácnost.ATTITUDE logo ATTITUDE 3bubble
ATTITUDE vlhčené ubrousky bez vůně

Beaming baby
Britský leader ve výrobě bio plenek a kosmetiky pro děti

Plenky Beaming baby jsou výjimečně šetrné k dětské pokožce, jsou vyrobeny především z geneticky neupravovaného GM free kukuřičného škrobu, který je obsažen i v savém jádru plenky. Díky 100% přírodnímu vnějšímu plášti jsou plenky perfektně prodyšné a brání zapaření. Obsahují až 76 % biodegradabilních složek, nejsou běleny pomocí chlóru a neobsahují parfémy ani latex. Více o značce.

Značka Beaming baby nabízí kromě plenek a vlhčených ubrousků také kosmetiku pro děti a sáčky na plenky.
Beaming baby logo Beaming baby mléko
Beaming baby plenky

Bio Babby
Populární bio plenky z Francie

Plenky Bio Babby jsou velmi šetrné k dětské pokožce a přitom vynikají skvělou savostí srovnatelnou s konvenčními plenkami. Jsou vyráběné ve Francii, kde jsou (a nejen tam) velmi populární. Cca 50 % plenky je vyrobeno z biologicky odbouratelných zdrojů, plenky neobsahují chlór, krémy, parfémy ani latex. Díky 100% přírodnímu vnějšímu plášti jsou plenky perfektně prodyšné a brání zapaření. Více o značce.Bio Babby logo
Bio Babby Maxi plenky

Moltex nature no.1
Německé bio plenky od tradiční firmy nezklamou

Plenky MOLTEX nature no. 1 mají mezi zdravými plenkami nejdelší historii, která sahá až do roku 1961. Mezi jejich největší přednosti patří šetrnost k dětské pokožce, funkčnost, minimální eko-dopady, a dnes již přes 50 let specializace na tento produkt. Plenky srovnatelně s běžnými plenkami na trhu velmi dobře sají a udrží velké množství tekutiny. Plenky obsahují extrakt z lístků čajovníku, který efektivně neutralizuje pachy a působí antibakteriálně. Více o značce.
Moltex logo
Moltex 2 Mini plenky

Nappynat natural care
Nejjednodušeji odbouratelné plenky - made in Italy

Plenky Nappynat natural care byly vyvinuty teprve nedávno v Itálii. Prioritou výrobce je zdraví dětí i jejich rodičů a rovněž minimální dopad na životní prostředí. Plenky Nappynat jsou certifikované, hypoalergenní, vyrobené z organické bavlny, rostlinných vláken a bioplastu. Více než 90 % celé plenky je vyrobeno z biologicky odbouratelných zdrojů. Více o značce.
Nappynat natural care logo
Nappynat plenky mini

Naty
Švédská BIO jednička v péči o děti i o ženy

Švédská firma s více než dvacetiletou tradicí NATY založená "maminkou průkopnicí" Marlene Sandberg vyrábí nejenom velmi oblíbené a kvalitní bio plenky a vlhčené ubrousky a kompletní kosmetickou řadu pro ty nejmenší i dospělé, ale také nabízí širokou řadu dámských hygienických potřeb. Více o značce.

V nabídce značky Naty najdete kromě plenek, vlhčených ubrousků, sáčků na plenky, kosmetiky pro děti a dospělé, také dámské vložky a tampóny.Naty logo Naty vložky pads night

Naty plenky Mini 2