Na hlavní stranu

O nás

Jsme rodinnou společností, která se specializuje na prodej a distribuci produktů šetrných k lidskému zdraví a též životnímu prostředí. Mezi námi distribuované produkty patří především jednorázové dětské eko/bio plenky, vlhčené ubrousky a dámská hygiena. Dále přírodní drogerie a kosmetika, zejména pak kanadské značky ATTITUDE, která velmi oslovila nejen nás, ale také mnohé naše zákazníky. Jsme hrdí, že jsme v rámci Česka výhradním distributorem této výjimečné značky.

A jak to celé začalo? V roce 2012 se nám narodilo naše první dítě a my řešili klasickou rodičovskou otázku, a to jaké plenky budeme používat. Jelikož jsme nechtěli látkovat, naše volba padla na jednorázovky. A protože nám naše první Pampersky moc „nevoněly“, řekli jsme si, že to zkusíme jinak. Začali jsme si o plenkách, jejich složení, působení na dětskou pokožku či jejich následnou likvidaci po použití, zjišťovat informace a často jsme se nestačili divit. Např. jsme netušili, z čeho se dětské jednorázovky vlastně skládají, že obsažené látky vstřebává dětská pokožka, která je s plenkou v kontaktu nepřetržitě 24 hodin denně, nebo že se použitá plenka na skládce rozkládá neuvěřitelných několik stovek let. Pokud Vás zajímá srovnání běžných a zdravých plenek, podívejte se na tuto tabulku.

Z počátku jsem byli pouze e-shopem, v současné době jsme již spíše distributorem, i když přímý prodej skrze internetový obchod funguje i nadále. Mezi naše současné odběratele patří např. Alza.cz, Mall.cz, Rohlik.cz a mnoho dalších malých obchodů a obchůdků, ať už internetových nebo kamenných.

Od začátku není jediným motivem našeho snažení zisk, proto držíme ceny našeho zboží na takové úrovni, aby byla přijatelná co nejširšímu okruhu rodičů. Dělá nám radost přinášet na trh produkty, o kterých jsme přesvědčeni, že mají smysl a že přinesou uspokojení všem rodičům, kteří o věcech přemýšlejí. Ale to až v druhé řadě, neboť v první řadě to ocení ti nejmenší, byť nevědomky.

A jak je vidno z recenzí, naši zákazníci naše zboží i služby hodnotí veskrze pozitivně, což nám dělá radost a dodává energii do našeho dalšího rozvoje. Více zde.

Jsme velmi rádi, že se stále více lidí zajímá o složení produktů a jejich dopady na životní prostředí.

Obchodní podmínky    Doprava    Další informace    Kontakt    GDPR