Na hlavní stranu

RECENZE OD NAŠÍ AMBASADORKY KRISTÝNY:


Zinkový krém na opruzeniny ATTITUDE Baby leaves bez vůně 75 ml

Naše pravidelná zákaznice Kristýna testovala Zinkový krém na opruzeniny od ATTITUDE Baby leaves bez vůně. Předáváme její zkušenost.

Mezi hlavní přednost tohoto krému rozhodně patří nulová alergická reakce či zduření pokožky dítěte. Zinkový krém krásně zjemní kůži zadečku a předchází opruzeninám, které mohou vznikat kvůli nošeným plenkám. Protože je krém bez parfemace, jeho vůni samozřejmě hodnotit nelze. Co se ale hodnotit dá je celkový pach přípravku. Zinkový krém na opruzeniny se může pochlubit naprosto nulovou vůní i zápachem, takže je jeho nanášení příjemné pro rodiče i děti. Po použití nejde vůbec cítit. Kristýně vyhovovalo i praktické balení v tubě a design obalu krému. Jeho konzistence by mohla být maličko příjemnější, přesto produkt hodnotí na 1.


Kolik hvězdiček z pěti si krém zasloužil?

balení (velikost, praktičnost) *****
design *****
konzistence ****ATTITUDE - o nas Kristýna je maminka dvou malých dětí. S naší značkou se poprvé setkala na festivalu Evolution a od té doby je naší pravidelnou a věrnou zákaznicí. Zdraví její rodiny je pro ni velmi důležité, což se projevuje i na její volbě produktů. Nejčastěji nakupuje dětské eko plenky, mýdlo na ruce, opalovací krém ATTITUDE a úklidové prostředky. Důraz na zdraví klade nejen v oblasti kosmetiky a péče o domácnost, ale zdravé recepty vymýšlí také v kuchyni. Vyznává nejen zdravý životní styl, ale také ohleduplnost k ostatním lidem i k přírodě.


Obchodní podmínky    Doprava    Další informace    Kontakt    GDPR