Na hlavní stranu

Velkoobchod

Pokud vás zaujaly produkty nabízené v našem e-shopu a rádi byste je prodávali ve svém obchodě, jste na správném místě, jelikož jsme zároveň jejich dovozcem a distributorem. Touto činností se zabýváme již od roku 2012. Mezi naše současné zákazníky patří např. Alza.cz, MALL.CZ, Rohlik.cz, Košík.cz, Feedo.cz, Bezvaplenky.cz, Econea.cz, BIOOO.cz, Folly.cz, Dr. Max lékárna, Pilulka.cz či Lékárna.cz a mnoho dalších obchodů a obchůdků, ať už internetových nebo kamenných.

Velice nás těší, že je možné nyní pořádit vybrané produkty dětské kosmetiky ATTITUDE také v síti DM drogerie a plenky Moltex Pure & Nature v síti Rossmann drogerie.

V případě zájmu o velkoobchodní odběry produktů následujících značek ATTITUDE, Bio Babby, Moltex Pure & Nature, Eco by Naty a NAT nice & true nás prosím kontaktujte na info@babystart.cz. Rádi Vám zašleme náš velkoobchodní ceník.

ATTITUDE
Prvotřídní kanadská kosmetika pro děti a celou rodinu

Za značkou ATTITUDE stojí skupina mladých rodičů, jejichž práce není řízena finančními požadavky trhu, ale především jejich vlastními potřebami a potřebami jejich blízkých a přátel. Výroba široké řady produktů kosmetiky a drogerie pro těhotné, děti i celou rodinu je založena výhradně na šetrných „worry-free" ingrediencích, nenajdete zde žádné složky, které by mohly škodit našemu zdraví. Originální a veselé obaly s dětskými motivy jsou 100% recyklovatelné. Více o značce. Více o opalování s ATTITUDE.

ATTITUDE vedle dětské kosmetiky, vlhčených ubrousků, opalovacích krémů a ekodrogerie také nabízí kosmetiku nejen pro těhotné, kosmetika s detoxikačním účinkem Super leaves a ekodrogerii speciálně pro dětskou domácnost.ATTITUDE logo 2v1 ATTITUDE
ATTITUDE vlhčené ubrousky bez vůně

Bio Babby
Populární eko plenky z Francie

Plenky Bio Babby jsou velmi šetrné k dětské pokožce a přitom vynikají skvělou savostí srovnatelnou s konvenčními plenkami. Jsou vyráběné ve Francii, kde jsou (a nejen tam) velmi populární. Cca 50 % plenky je vyrobeno z biologicky odbouratelných zdrojů, plenky neobsahují chlór, krémy, parfémy ani latex. Díky 100% přírodnímu vnějšímu plášti jsou plenky perfektně prodyšné a brání zapaření. Více o značce.Bio Babby logo
Bio Babby Maxi plenky

Moltex Pure & Nature
Německé plenky od tradiční firmy nezklamou

Plenky MOLTEX Pure & Nature mají mezi zdravými plenkami nejdelší historii, která sahá až do roku 1961. Mezi jejich největší přednosti patří šetrnost k dětské pokožce, funkčnost, trendy design plenek, přidání bavlny a výjímečná savost, minimální eko-dopady, a dnes již přes 50 let specializace na tento produkt. Plenky srovnatelně s běžnými plenkami na trhu velmi dobře sají a udrží velké množství tekutiny. Více o značce.
Moltex logo
Moltex 4 Maxi plenky

Eco by Naty
Švédská jednička ve zdraví šetrné a eko péči o děti i o ženy

Švédská firma s více než dvacetiletou tradicí NATY založená "maminkou průkopnicí" Marlene Sandberg vyrábí nejenom velmi oblíbené a kvalitní bio plenky a vlhčené ubrousky a kompletní kosmetickou řadu pro ty nejmenší i dospělé, ale také nabízí širokou řadu dámských hygienických potřeb. Více o značce.

V nabídce značky Naty najdete kromě plenek, vlhčených ubrousků, sáčků na plenky, kosmetiky pro děti a dospělé, také dámské vložky a tampóny.Naty logo

Naty plenky Mini 2

NAT nice & true
Dámská hygiena NAT nice & true

Evropská značka NAT nice & true se zaměřuje na dámské hygienické pomůcky s respektem k ženskému zdraví a pohodlí. Tampóny jsou vyrobeny ze 100% organické bavlny. Vložky NAT nice & true, které stojí na pomezí mezi přírodními a konvenčními výrobky, se odlišují přidáním bavlny a výjímečnou jemností a savostí. Více o značce.

logo NAT nice & true

Tampóny NAT
Obchodní podmínky    Doprava    Další informace    Kontakt    GDPR